DynEd

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Version 330.017.011.017
  • Dil Türkçe
  • Firma DynEd International, Inc.
DynEd uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz eğitim içerikli bir uygulamadır.

DynEd Pro, DynEd?in profesyonel yazılımlarını mobil cihazlarınıza getirerek DynEd ile İngilzice çalışmayı çalışmayı daha da kolaylaştırmıştır. DynEd Pro eğitmen desteği ile güçlendirilen karma bir eğitim sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir zamanda mobil cihazlarınız üzerinde yaptığınız çalışmalar İnternete bağlandığınızda eğitmenlerimiz tarafından takip edilerek, daha verimli öğrenmeniz için destek sunulmaktadır. 

Uygulamamız daha çok ilkokul ve ortaokul seviyesindeki çocuklar için faydalı olabilecek dil eğitimi uygulamasıdır. Sizde çocuğunuzun dil eğitimini önemsiyorsanız DynEd uygulamasından yardım alabilirsiniz. Küçük yaşta çocuklarınızın dil öğrenmeleri daha kolay olup mobil cihazlar ile öğrenmeleri daha da kolaydır. Bu sebeple sizde akıllı mobil cihazınıza DynEd uygulamasını indirin. Bilgisayar temelli olarak ortaya çıkan DynEd uygulaması artık mobil cihazlar ile daha kolay bir kullanım haline geldi.

Dil öğrenmek için zaman ayıramayan kullanıcılarına kolaylıkla İngilizce öğreten DynEd uygulaması ile sizde mobil cihazınızdan dil eğitimi alabilir ve her an her yerde minik cep telefonunuz ile uygulamamıza dahil olabilirsiniz. 

DynEd indir