DynEd

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Version 33.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma DynEd International, Inc.
İOS mobil cihazınız ile kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz DynEd uygulaması ile daha akıcı ve güzel bir İngilizce konuşabilirsiniz. Mobil cihazlar için geliştirilen en popüler ve kaliteli eğitim programı olarak karşımıza çıkan DynEd uygulamasına sizde sahip olun ve çocuklarınızın dil eğitimlerine katkıda bulunun.

Her yaş ve her düzeydeki öğrenciler için tasarlanmış olan DynEd uygulamasına sizde sahip olarak kolaylıkla İngilizce öğrenebilir ve hem para harcamazsınız hem de vakit kaybetmemiş olursunuz. Uygulamamız kullanıcılarını her an oldukça aktif tutuyor ki kullanıcıların dikkatinin dağılması söz konusu bile değil. Sizde akıllı mobil cihazlarınıza DynEd uygulamasını indirin ve ikinci bir dil öğrenmenin tadını çıkartın. 

Alanında uzaman kişiler tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan DynEd dil öğrenme uygulamasına sizde ücretsizken sahip olun ve hem siz hem de çocuklarınıza ikinci bir dil öğrenme hakkı tanıyın. Uygulamamızın kullanımı ve arayüzü oldukça basit olup kullanırken kesinlikle zorluk çekmezsiniz. 

DynEd indir